Preskocit navigáciu


VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
September 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Zástupca veliteľa základne


mjr. Ing.  Rastislav BODIK

Zástupca veliteľa základne mjr. Ing.  Rastislav BODIK Narodil sa 10. septembra 1969, Prešov.

Civilné vzdelanie:
  • 1983 - ZŠ Prešov
  • 1987 - Stredné odborné učilište obchodné s maturitou Prešov
Vojenské vzdelanie a priebeh služby:
  • 1.9.1987 – 31.5.1988 - Vysoká vojenská škola pozemného vojska Vyškov na Moravě, odbor ekonomika armády, proviantné zabezpečenie
  • 2.9.1994 – 8.7.1999 - Vojenská akadémia SNP Liptovský Mikuláš odbor ekonomika armády, proviantná služba
  • 19.3.2001 – 15.6.2001 - intenzívny kurz anglického jazyka SLP-1 pri Akadémii vzdelávania Trebišov
  • 3.9.2007 – 21.12.2007 - intenzívny kurz anglického jazyka SLP-2 v Detašovanom jazykovom pracovisku Prešov
  • 7.1.2008 – 28.3.2008 - vyšší dôstojnícky kurz v Národnej akadémii obrany maršala Andreja Hadíka Liptovský Mikuláš
  • 19.1.2009 – 28.5.2009 - kurz anglického jazyka vo Výcvikovom stredisku Canadian Forces Language School, CFB Borden, Ontario, Kanada
Kariéra:
  • 1.9.1987 – 31.1.1988 - náhradná vojenská služba
  • 1.2.1988 – 18.11.1990 - veliteľ 2. motostreleckej čaty výcvikovej 3. motostreleckej roty 3. motostreleckého práporu 55. motostreleckého pluku Trebišov 14. tankovej divízie VVO
  • 19.11.1990 – 31.3.1991 - technik 3. motostreleckej roty 3. motostreleckého práporu 55. motostreleckého pluku Trebišov 14. tankovej divízie VVO
  • 1.4.1991 – 1.9.1994 - správca strelnice a cvičiska prevádzkovej jednotky 55. mechanizovaného pluku Trebišov 14. mechanizovanej divízie VVO
  • 2.9.1994 – 8.7.1999 - poslucháč interného štúdia na Vojenskej akadémii SNP Liptovský Mikuláš
  • 9.7.1999 – 30.9.2000 - dôstojník oddelenia tylových služieb a materiálového zabezpečenia logistiky 22. mechanizovanej brigády Michalovce 2. armádneho zboru GŠ Armády SR
  • 1.10.2000 – 27.9.2006 - náčelník proviantnej služby tankového práporu Trebišov mechanizovanej brigády Pozemných síl OS SR
  • 28.9.2006 – 30.4.2008 - starší dôstojník skupiny prevádzky, opráv, ŠOTD a metrológie materiálového manažmentu logistiky, veliteľstvo a štáb tankový prápor Trebišov mechanizovanej brigády Pozemných síl OS SR
  • 1.5.2008 – 30.6.2009 - náčelník logistiky tankového práporu Trebišov 2. mechanizovanej brigády Pozemných síl OS SR
  • 1.7.2009 – 31.3.2012 - náčelník logistiky práporu logistickej podpory Prešov 2. mechanizovaná brigáda Pozemné sily OS SR
  • 1.4.2012 – 30.9.2012 - dispečer Operačné oddelenie, Poľná mobilná zdravotnícka jednotka ROLE 2E Liptovský Mikuláš, ÚHL OS SR
  • 1.10.2012 – 31.12.2015 - náčelník centra materiálového manažmentu MLFZZV Poprad, ÚLZ OS SR
  • od 1.1.2016 - zástupca veliteľa MLF ZZ Východ Poprad, ÚLZ OS SR
Pôsobenie v zahraničných misiách a operáciách:
  • 21.5.2002 – 22.9.2003 - mierová pozorovateľská misia OSN UNFICYP na Cypre
  • 30.3.2005 – 27.9.2006 - mierová pozorovateľská misia OSN UNFICYP na Cypre
  • 7.3.2011 – 22.9.2011 - vojenská operácia ISAF v Afganistane

tel.: 0960 563 802
mobil : 0914 368 235
fax: 0960 563 700
e-mail: rastislav.bodik@mil.sk

Skočiť na menu




Share